YAŞAM KOÇUNUZLA İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

herbalife üye ol

Yazar admin 30/03/2021 0 Yorumlar

herbalife üye ol

 

herbalife üyesi olun ..

herbalife'a nasıl üye olurum 

herbalife Nutrition üyeliği sipariş oluşturmak için 

herbalife ayrıcalıklı üye olun numaradan ulaşıp üyeliginizi oluşturabilirsiniz 0532 284 4278 whatsaap numaradan tıklayarak ulaşabilirsiniz .

herbalife nutrition üyesi olmanın avatajları şunlardır 

çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz 

karlı pazarlama planı sayesinde ektra gelir elde edebilirsiniz 

hergün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleşitebilirsiniz 

tüm dünyada 90 dan fazla ğlkede bulunan geiş üye ağına katılacaksınız 

yüksek kalitede egitim ve etkin satış araçlarından faydanabileceksiniz

kendi işinizin patronu olun 

dünyanın lider dogrudan satış markalarından herbalife nutrition ilekendi işinizi kurabilirsiniz hemen bügün başlayın sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi işinizin temellerini atın

bir herbalife nutrition üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken aynı zamanda gelirinizi arttırabilirsiiz tercihinize göre ister yarı zamanlı ister tam zamannlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz ürünlerimizin kendine özel satış agı sayesinde sahip olacagınız ayrıcalık işinizin temelini oluşturacak kişisel destek ve tavsiler için uzun dönemde koruyacagınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır 

 

ihtiyacınız olan tüm danışmanlıgı ve egitimleri alacaksınız kayıt oldugunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel herbalife nutrition danışmanızdan ögrenebileceksiniz o her zaman sorularınıza cevap vermek ve egitiminizi tamamlamnıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır .

Düşük Başlangıç Maliyetleri: Minimum sipariş şartı ya da satış veya iş aracı satın alma zorunluluğu öngörülmez. 

Para İadesi Garantisi: Üyeliğin herhangi bir nedenle 90 gün içerisinde iptal edilmesi halinde Herbalife Nutrition Üye Paketi için %100 para iadesi.

Tam Ticari Şeffaflık: Potansiyel geliriniz hakkında açık ve doğru ticari bilgiler.  

İade Garantisi: Üyelik iptallerinde son 12 ayda satın alınan ve satılmayan tüm ürünler için %100 iade. 
 

Başlıca avantajları nelerdir?

1. Esneklik

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verebilir, iş fırsatınızı yaşam şartlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

2. Kalite

Gücünü bilimden alan ve her gün milyonlarca müşteri tarafından kullanılan üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

3. Topluluk

Herbalife Nutrition İş Fırsatına katıldığınızda, aynı zamanda global bir topluma da katılmış olacaksınız. Herbalife Nutrition ailesinin bir parçası olarak her türlü destek ve tavsiyeden yararlanabileceksiniz.

4. Ödüller

Üyeler portalımıza ücretsiz erişim imkanı kazanacaksınız. Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra ürün ve beslenme bilginizi artırmanıza yardımcı olacak en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

S: Beslenme hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi olduğunuzda, beslenme, sağlık, satış teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına erişebileceksiniz.

S: Fikrimi değiştirirsem iptal edebilir miyim?

Üyelerimize sunduğumuz Altın Standart taahhüdü çerçevesinde, işinizi düşük başlangıç maliyetleriyle kurabileceksiniz. Eğer Herbalife Nutrition İş Fırsatının size uygun olmadığına karar verirseniz, ilk 12 ay içerisinde Üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

S: Neden katılmalıyım?

Daha Fazla Bilgi

Özel bilgilerin ve etkinliklerin yer aldığı platform sayesinde, ürünlerle ve dengeli beslenmeyle ilgili eğitim imkanına kavuşacaksınız.

Daha Fazla Kazanç

İşinizi yaşamınıza uygun hale getirebilir, başkalarına yardım edebilir ve sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Dünyanın lider doğrudan satış markalarından biri ile çalışarak temel veya ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

S: Online satış yapabilir miyim?

Herbalife sayesinde, ekstra para ve çaba harcamadan kendi websitenize sahip olabilirsiniz. Websitenizi kolaylıkla kurabilir ve işinizi desteklemek ve müşterilerinize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

Herbalife’a üye olursam ne olur?
Herbalife’a üye olma size temelde tüm ürünleri %25 indirim ile almanızı sağlar. Daha fazla ürün almanız durumunda bu oranlar %35, %42, %50 olarak devam eder. Herbalife’ın sağlıklı yaşam ürünlerini kullanıp istediğiniz sonuca ulaşırken daha avantajlı fiyatlarla sahip olarak kendinize ürün temin etmenin yanında Herbalife ürün satışı yapabilirsiniz. Hem Herbalife ürünlerini düşük fiyattan alarak kendi sağlığınızı korumuş ve kilo yönetiminizi daha uygun bir bütçeyle sağlamış olursunuz hem de yakın çevrenize başarılı sonuçlara ulaştığınız ürünlerin satışını gerçekleştirerek kazanç elde edersiniz.

Elbette Herbalife’ta her şey düşük fiyata ürün satın almak ve eşe dosta Herbalife satmak ile sınırlı değil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da bazı şanslar tanıyor. Herbalife haftalık, aylık ve yıllık, ekstra düzenlediği toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir. Katılacağınız konferanslar sayesinde alacağınız bilgiler size daha hızlı büyüme, daha fazla para kazanma, daha çok üye yapma noktasında büyük katkılar sağlayacaktır. Herbalife nutrition şirketi çalışma ve başarınızın karşılığında sizi yurt içi veya yurt dışı tatillerle ödüllendirerek sevdiklerinizle mutlu eğlenceli vakit geçirme imkanı sağlayacaktır.

Herbalife üyeliğinin ardından kariyer yapmak için bir şirkete veya ofise gitmeniz gerekmiyor. Herbalife size kendi işinizin sahibi olmayı, bulunduğunuz konumdan satış yapmayı vaat etmektedir. Herbalife çatısı altında olduğunuz yerden büyümeniz, internet üzerinden satış yapmanız, üye toplamanız ve güçlü bir takım oluşturarak kariyer basamaklarını hızlıca çıkmanız mümkündür. Evinizden işinizi yönetmek, çalışma saatlerini kendiniz belirlemek için ve sağlıklı yaşam için Herbalife üyelik adımlarını aşağıdaki başlık altından takip edebilirsiniz.


herbalife nasıl üye olurum 

herbalife nutrition üyelik oluşturmak için 0532 284 4278 whatsaap numaradan tıklayarak ulaşabilirsiniz .

 

Yorum Yaz